logo VUPASlogo VUPASfacebook logofacebook logomapa stránokmapa stránokyoutubeyoutube

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ

PRODUKTY HYGIENA A ČISTOTA / ČISTIACE PROSTRIEDKY KAROM / NOVÁ POLOŽKA / KAROM DEZI

PRODUKTY

NOVINKY

KONTAKT

 

VUP, a.s.
Nábrežná 4
971 04 Prievidza, SR

   
+421 046 543 0591  
objednavky@vupcosmetics.sk  
www.vupcosmetics.sk  

Názov produktu

:

KAROM DEZI

Kategória

:

ČISTIACE PROSTRIEDKY KAROM

Značka

:

VUP COSMETICS

Cena

:

1.98 €

DPH 20%

:

0.33 €

Cena bez DPH

:

1.65 €

POPIS PRODUKTU

KAROM dezi je prípravok, ktorý sa vo forme zriedených roztokov používa na dezinfekciu, čistenie podláh, nábytku, kuchynského náčinia, bielenie prádla, na dezinfekciu a likvidáciu rias v bazénoch, na dezinfekciu pitnej vody v studniach. samospádových vodovodov a podobne. Karom dezi má hĺbkový protiplesňový a antibakteriálny účinok. Spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, nižšie huby. Odstraňuje pachy, odfarbuje a bieli textílie a drevo.

Návod na použitie: Bielenie - prádlo sa bieli 1-3 hodiny pri teplote 20 °C v roztoku, ktorý sa pripraví nariedením 0,35l v 40l vody. Následne sa vyplácha v čistej vode. Prípravok nie je vhodný na bielenie vlny, hodvábu a nestálofarebných látok. Dezinfekcia - predmety sa dezinfikujú roztokom 0,35l karom dezi a 2l vody. Pripravený roztok sa nechá pôsobiť 30 minút a potom sa dezinfikované predmety opláchnu vodou. Čistenie - znečistené predmety sa umývajú roztokom pripraveným z 0,25l prípravku a 6l vody. Opláchnite vodou.

Upozornenie: Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím prečítajte priložený návod. Nemiešajte s kyselinami a inými čistiacimi prostriedkami. Pri kontakte s kyselina uvoľňuje jedovatý plyn. Dráždi oči a pokožku. V prípade nehody, alebo nevoľnosti okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie látky alebo prípravku). Pri zasiahnutí očí ihneď vymyť veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Pri zasiahnutí pokožky okamžite ju umyť veľkým množstvom vody.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Zloženie: Chlórnan sodný (EC 231-668-3), 0,103 kg/kg prípravku, menej ako 5% aktívneho chlóru. PN 2071-09-02 Reg. číslo: bio/416/D/03/1/CCHLP

P.č.

Varianta

Kód

Cena

Zľavnená cena

1

750ml

1.98 €

-

2

3000ml bandaska

5.04 €

-

FOTOGRAFIE

copyright ©2024
vupcosmetics.sk

|

|

|