logo VUPASlogo VUPASfacebook logofacebook logomapa stránokmapa stránokyoutubeyoutube

NEPRIHLÁSENÝ : PRIHLÁSIŤ

PEGGY GÉLY / NOVÁ POLOŽKA / DR. PEGGY

PRODUKTY

NOVINKY

KONTAKT

 

VUP, a.s.
Nábrežná 4
971 04 Prievidza, SR

   
+421 046 543 0591  
objednavky@vupcosmetics.sk  
www.vupcosmetics.sk  

Názov produktu

:

DR. PEGGY

Kategória

:

PEGGY GÉLY
DR. PEGGY
UVOĽNENIE SVALSTVA
BOLESŤ SVALOV
BOLESŤ KĹBOV
KŕČOVÉ ŽILY
OPUCHY
HOJENIE RÁN
VÝRONY, POMLIAŽENINY
REUMA

Značka

:

VUP COSMETICS

Cena

:

10.80 €

DPH 20%

:

1.80 €

Cena bez DPH

:

9.00 €

POPIS PRODUKTU

Jedinečná originálna a praxou overená receptúra je absolútnym vrcholom medzi našimi výrobkami pre podporu pohybového aparátu.

Predstavuje ideálnu kombináciu stáročiami overených starostlivo vybraných najúčinnejších rastlinných extraktov a moderných poznatkov účinkov esenciálnych olejov s dominanciou zložiek podporujúcich prekrvenie a hojenie spolu s protizápalovými účinkami.

Doporučená aplikácia účinne pomáha nielen pri regenerácii zlomenín, opuchov, výronov, výrastkov, reume ale významne zmierňuje bolesti.

Významnou zložkou v prípravku je kostihojový extrakt, ktorý sa od nepamäti využíval pri liečbe zlomenín, opuchov, výronov, výrastkov, reume a uvoľnoval od bolesti. Jeho sila je znásobená chladivými prísadami (mentol, eukalyptová silica, gáfor), ako aj borovicovou silicou - využívanou pri svalovej únave a reumatických bolestiach. V zmesi nájdete zložky na prekrvenie (pomarančová a škoricová silica) a taktiež extrakt z boswellie, ktorý sa stáročia používal v medicíne pre svoje protizápalové a hojivé účinky. Zmes dolaďujú aj vonné oleje a tak súlad všetkých tónov vytvára jedinečný gél blahodárne pôsobiaci na problémy s pohybovým aparátom.

P.č.

Varianta

Kód

Cena

Zľavnená cena

1

200g tuba

0822

10.80 €

-

FOTOGRAFIE

copyright ©2024
vupcosmetics.sk

|

|

|